35
Serverių
1 033
Vartotojų
124
Žaidėjų
🖤 Projektas Miestas 🖤
Patalpino Fality
Būsena įjungtas
IP mc.projektasmiestas.lt
Svetainė https://projektasmiestas.lt/
Žaidėjai 0/24
Versija 1.20.2
Vieta 13
Balsai 472
Tikrinta prieš 9 second(s) ago
Å alis Lietuva
Tipas EconomySurvival1.8 PvPMCMMOPvE
Dalintis


Serverio aprašymas:

Mūsų serveris pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2013 m. ir tobulėjo iki 2016 m., kai buvo staiga išjungtas ir iki 2022 m. nebuvo pajudintas. 2022 m. gimė idėja prikelti serverį iš numirusiųjų ir išlaikyti jį veikiantį dar daugelį metų! Galiausiai 2023 m. rugpjūtį serveris vėl buvo atidarytas be jokių reklamų, kad susirinktų žaidėjai, kurie neturėjo kur žaisti ir nusprendė žaisti pas mus.

Šiame serveryje norime, kad žaistumėte sąžiningai, vengtumėte pykčių ir nesukčiautumėte, kitaip teks atsisveikinti. Turime naujų ne vanilla pasaulių, kuriuos galėsite tyrinėti, įvairių užduočių, pasiekimų, paprastų turnyrų, darbų, skilų, ūkininkavimo ar žvejybos patobulinimų ir, žinoma, galėsite apsaugoti savo turimus pastatus su didelėmis rezidencijomis. Mes stengsimės niekada neištrinti ar neperkurti pagrindinių pasaulių! Toksiški, blogai besielgiantys ir sukčiaujantys žaidėjai nėra laukiami. Prisijunkite prie mūsų jau šiandien!

Versija visada kuo greičiau atnaujinama iki naujausios Minecraft versijos! Šiuo metu serveris yra palaikomas Vokietijoje ir veikia 24/7.

Serverio Discord: https://dsc.gg/projektas