35
Serverių
1 033
Vartotojų
111
Žaidėjų
Pagalba

Kas yra MINELIST.LT?

MINELIST.LT tai Minecraft serverių sąrašas kuriame galite balsuoti už jums labiausiai patinkantį serverį.

Kaip prabalsuoti už serverį?

Norint prabalsuoti už serverį turite pasirinkti serverį ir prabalsuoti "Balsuoti" skyrelyje. Už serverį galite balsuoti kas 24 valandas.

Kas yra Votifier?

Votifier tai įskiepis kurio pagalba serveris gali sekti žaidėjų balsus. Serverio savininkas gali aktyvuoti Votifier savo serveryje. Daugiau informacijos rasite įskiepio puslapyje.

Kaip pridėti savo serverį prie sąrašo?

Norint pridėti serverį prie sąrašo turite užsiregistruoti ir prisijungti prie svetainės. Tai padarę spauskite 'pridėti serverį' mygtuką ir užpildykite visą reikiama informaciją.

Man meta klaida.

Jūs negalite pridėti serverio jei jis išjungtas. Jei manote jog tai klaida ir serveris įjungtas, patikrinkite ar teisingai suvedėte duomenis. Vis tiek turite problemų? Susisiekite su mumis.

Kodėl buvo pašalintas mano serveris?

MINELIST.LT pasilieka teisę be įspėjimo pašalinti serverį iš sąrašo, jei jis pažeidžia bendro naudojimosi taisykles arba yra neaktyvus ilgiau nei mėnesį.

Kodėl buvo pašalintas mano baneris?

Baneriai talpinantys NSFW turinį, blaškančias animacijas ir kita neleistina turinį yra šalinami MINELIST.LT administracijos.

Kas yra VIP serveriai?

Tai serveriai kurie įsigyjo VIP vietą svetainės viršuje. Šios vietos ribotos ir prisideda prie svetainės išlaikymo. Daugiau informacijos VIP serverių puslapyje.

Turiu neatsakytų klausimų.

Galite susisiekti su mumis.