14
Serverių
36
Vartotojų
226
Žaidėjų
McTowny
Patalpino McTowny.lt
Būsena išjungtas
IP mc.mctowny.lt
Svetainė http://discord.io/mctowny
Žaidėjai 0/0
Versija 1.16.1
Vieta 6
Balsai 25
Uptime -100%
Tikrinta prieš 17 day(s) ago
Šalis Lietuva
Tipas EconomySurvivalPvPTowny
Dalintis


Serverio aprašymas:

Sveiki, noriu jums pristatyti naują besikuriantį serverį. Galbūt nėra gerai sakyti tiesą, bet mano akimis tai yra teisingiausia. Serveris nėra unikalus, jame nėra neregėtų sistemų ir panašiai. Serveris yra labai minimalistinis ir skirtas auditorijai kuri vertina paprastus, nedidelius serverius. Tikiuosi pavyks man jums sukelti šiektiek nostalgijos :)

Serveris yra Towny tipo. Jis yra šiokiais elementais panašus į Factions, bet tuo pačiu turintis ir daug skirtingų elementų. Su šiuo instaliuotu plugin'u galėsite tapti savo pačio/čios sukurto kaimelio Meru/e. Galėsite kviesti naujus gyventojus į savo kaimą, paskirti pareigas kiekvienam savo gyventojui ir taip sukurę savo bendruomenę plėtotį kaimelį toliau ir kuomet jausites pasiruošę, galėsite sukurti savo tautą, kurią sudarys ir daugiau kaimelių. Jūs būsite kaip viena stipri arba silpna šalis. Tai priklausys nuo jūsų.

Šis pluginas, leidžia žaidėjams susiburti ir dirbti kartu. Noriu paminėti, kad kaimelis gyvuos tol, kol mokėsite mokėsčius. Kiekvieną dieną, (Skaičiuojant laiką realybėje) jūs privalėsite sumokėti gyvenvietės mokėstį, antraip, jis bus nugriautas su visais jūsų gyventojų pastatais. Taip pat, serveryje kaimeliai turės galimybę kariauti tarpusavyje, užgrobinėti vienas kito kaimelius, kurti įvairias taktikas ir diplomatinius ryšius su kitais kaimeliais.

*SERVERIS BETA STADIJOJE* Discord.io/Mctowny